Fi atent la folosire greșită Artist cupa ligii inot conducere stimula Sângera

Liga Performantei in Natatie - Galerie Competitii

Cupa Ligii Semifond de la Izvorani: Swimming Team!

🍁 CUPA TOAMNEI 2023 🍁 | ZIUA 1 - YouTube

Încep meciurile din play-off-ul Cupei României. Vezi programul complet |  Flashscore.ro
Încep meciurile din play-off-ul Cupei României. Vezi programul complet | Flashscore.ro

Înot: David Popovici, victorie clară la 100 m liber, în Cupa României |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Înot: David Popovici, victorie clară la 100 m liber, în Cupa României | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sâmbătă şi duminică are loc Cupa Simfoniei Lalelelor la înot - argeşSPORT

Aqua Sport | 112 medalii pentru sportivii Aqua Sport la Cupa LPIN - Aqua  Sport
Aqua Sport | 112 medalii pentru sportivii Aqua Sport la Cupa LPIN - Aqua Sport

Aqua Sport | Rezultate excelente pentru prichindeii Aqua Sport la Cupa Ligii  2023 Copii 6-9 ani - Aqua Sport
Aqua Sport | Rezultate excelente pentru prichindeii Aqua Sport la Cupa Ligii 2023 Copii 6-9 ani - Aqua Sport

Liga Performanței în Natație | Corbeanca

Izvorani - Cupa Jaked » Natatie

Sportivii de la CSM Constanța au obținut 13 medalii la Cupa României la Înot  pentru Seniori, Tineret și Juniori (GALERIE FOTO)
Sportivii de la CSM Constanța au obținut 13 medalii la Cupa României la Înot pentru Seniori, Tineret și Juniori (GALERIE FOTO)

Cupa Delfinului: Interes major al copiilor și adolescenților pentru  competiția de înot - InfoIalomita.ro - Știri actuale din județul Ialomița
Cupa Delfinului: Interes major al copiilor și adolescenților pentru competiția de înot - InfoIalomita.ro - Știri actuale din județul Ialomița

Concursuri Inot Archives - Pagina 3 din 3 - Club Sportiv Hyperion Brasov

24 de distinctii obtinute de Swimming Team la Cupa Ligii - SPRINT, Pitesti

Înotătorii de la CSM Piteşti au câştigat Cupa Ligii Sprint - Ziarul Argeşul  - ediţia online
Înotătorii de la CSM Piteşti au câştigat Cupa Ligii Sprint - Ziarul Argeşul - ediţia online

Înotătorii de la CSM Pitești pe podium la Cupa LPIN de la Otopeni

CUPA LIGII – SPRINT 2019, în week-end la Bazinul Olimpic Piteşti –  Universul argesean
CUPA LIGII – SPRINT 2019, în week-end la Bazinul Olimpic Piteşti – Universul argesean

Vlad Stancu a obținut cinci medalii de aur la Cupa României la înot. David  Popovici n-a disputat finala
Vlad Stancu a obținut cinci medalii de aur la Cupa României la înot. David Popovici n-a disputat finala

Ianis Hagi a jucat în victoria lui Rangers din Cupa Ligii. Ce notă a  obținut fiul „Regelui” - Antena Sport
Ianis Hagi a jucat în victoria lui Rangers din Cupa Ligii. Ce notă a obținut fiul „Regelui” - Antena Sport

Prima competiție de natație a anului aduce și prima medalie pentru  înotătorii din Mioveni - Jurnalul de Arges
Prima competiție de natație a anului aduce și prima medalie pentru înotătorii din Mioveni - Jurnalul de Arges

Cupa Ligii Portugaliei: Casa Pia - Nacional 2-1, în AntenaPLAY - Antena  Sport
Cupa Ligii Portugaliei: Casa Pia - Nacional 2-1, în AntenaPLAY - Antena Sport

Locul I pentru făgărășeanca Ilaria la un concurs național de înot -  SalutFagaras
Locul I pentru făgărășeanca Ilaria la un concurs național de înot - SalutFagaras